Sejemski utrip 2015

Kot vsako šolsko leto smo tudi letos dijaki 3. letnika smeri ekonomski tehnik ustanovili dve učni podjetji, in sicer UP Felgum, d. o. o.,

Predstavitev učnih podjetij, Informativni dan 2015

Predstavitev učnih podjetij, Informativni dan 2015

in UP Cvetlični raj, d. o. o..

Predstavitev učnih podjetij, Informativni dan 2015

Predstavitev učnih podjetij, Informativni dan 2015

Glede na to, da so sejmi  eno glavnih promocijskih orodij, ki jih podjetja izkoristijo za pregled dogajanja, konkurence in trendov v posamezni panogi, predstavitev svojih izdelkov oziroma storitev ter navezavo poslovnih stikov in sklepanja poslov, smo se odločili, da tudi na naši šoli pripravimo sejem. Z omenjenima učnima podjetjema smo se širši javnosti predstavili na informativnem dnevu, ki je potekal 15. 2. in 16. 2. 2015 na naši šoli. Na sejemski nastop smo se dobro pripravili, saj se je vsako učno podjetje predstavilo z bogato ponudbo različnih izdelkov, v ta namen smo izdelali tudi spletni katalog in reklame. Izvedli smo tudi nagradno igro in udeležence nagradili. Obiskovalci so se lahko posladkali s pecivom, ki so ga spekle dijakinje.

Anja Krstić, 3. ET