6. državno tekmovanje aranžerjev

V petek, 13. marca 2015, sta se dve ekipi dijakov aranžerskega tehnika udeležili državnega tekmovanja aranžerjev v Celju.

V sklopu sejma »Flora« se je na celjskem sejmišču odvijalo tekmovanje mladih aranžerjev iz petih šol, ki imajo program aranžerski tehnik. Dijaki so tokrat ustvarjali na temo »JUTRO, prebujanje v znanost in inovacije«, ki se je nanašala na Nikolo Tesla in njegove izume.

_MG_0413_resize   _MG_0435_resize   _MG_0411_resize

Našo šolo sta letos predstavljali dve ekipi: Jurij Fidel in Anjel Lavin (mentorica Jelena Uršič) ter Tina Barrile in Sara Bogičević (mentor Samo Onič). Letos nismo posegali po najvišjih mestih, smo pa več kot dostojno zastopali našo šolo z dvema zanimivima postavitvama. Sara in Tina sta si s svojo postavitvijo prislužili mesto v predizboru za Euroskills 2016, ki bo naslednje leto v januarju v Sklopu sejma Informativa.

Čestitke tekmovalcem in mentorjema.

Samo Onič, za aranžerski aktiv