english italiano deutsch francais

Iskalnik

Pomembne povezave

Prijava


Ste pozabili geslo?

Živi zaznamki

Gostili smo dijake iz Zvornika Natisni
ponedeljek, 02 februar 2015
Med 28. in 30. januarjem 2015 smo na šoli gostili dijake iz Bosne in Hercegovine. Obiskalo nas je 14 dijakov in trije učitelji Javne ustanove Srednjoškolski centar Petar Kočić iz Zvornika.

S srednjo šolo v Zvorniku sicer naša šola uspešno sodeluje že vrsto let.Naši gostje so se v sredo udeležili festivala Več znanja za več turizma, ki ga organizira Turistična zveza Slovenije. Letos je festival potekal v okviru sejma Alpe Adria – Turizem in prosti čas. Predstavljali so dva svoja projekta.
V četrtek so dopoldne spoznavali življenje in delo na naši šoli, popoldne pa so šli skupaj z našimi dijaki na ogled slovenske obale. Ogledali so si Piran in Portorož.Dijaki iz Zvornika so stanovali pri svojih vrstnikih v Sežani in okolici. Ti so jim v petek predstavili svoj domači kraj. Po sprejemu pri županu Davorinu Terčonu so se od svojih slovenskih gostiteljev poslovili z obljubami, da se še srečajo.


 
Naprej >

Dan odprtih vrat

     

NAJ TURISTIÄŒNI SPOT

MC Podlaga

Obvezne izbirne vsebine

Vabljeni v Filmšulo!

Statistika

Člani: 47
Novice: 2488
Povezave: 5