english italiano deutsch francais

Iskalnik

Pomembne povezave

Prijava


Ste pozabili geslo?

Živi zaznamki

Vpis v srednjo šolo Natisni
torek, 25 februar 2014
Na Gimnaziji in ekonomski šoli je bil v petek in soboto, 15. in 16. februarja 2014, informativni dan. Na naši šoli bomo v šolskem letu 2014/15 vpisovali v naslednje izobraževalne programe:
  • gimnazija - 2 oddelka,
  • ekonomski tehnik - 1 oddelek,
  • aranžerski tehnik - 1 oddelek.

Po sprejemu in kratkem kulturnem programu, smo na šoli predstavili vse razpisane programe in utrinke pouka pri različnih predmetih. Udeleženci informativnega dneva so si lahko ogledali šolo in začutili utrip življenja in dela na njej.

Programa aranžerski tehnik in ekonomski tehnik smo predstavili predvsem z ogledom praktičnega pouka v programu aranžerski tehnik ter podjetniških dejavnosti šole v ekonomskem tehniku. Program gimnazija pa smo predstavili z ogledom različnih predmetov: matematike, angleščine, vaj pri biologiji in kemiji, psihologije in zgodovine.

Vsi udeleženci informativnega dneva 2014 so dobili Informator o vpisu s predstavitvijo organizacije, izobraževalnih programov in drugih aktivnosti naše šole, da bodo lažje sprejeli informirano določitev o tem, kam po zaključeni osnovni šoli.

Vpis v srednje šole.
 
< Nazaj   Naprej >

Dan odprtih vrat

     

NAJ TURISTIČNI SPOT

MC Podlaga

Obvezne izbirne vsebine

Vabljeni v Filmšulo!

Statistika

Člani: 47
Novice: 2488
Povezave: 5