english italiano deutsch francais

Iskalnik

Čjšpe tudi na Belajtngi Natisni
torek, 01 junij 2010
Šolski center Srečka Kosovela Sežana je tudi letos sprejel povabilo Parka Škocjanske jame za sodelovanje na Jamskem prazniku-Belajtngi.

Tokrat so šolo zastopale »ÄŒjšpe«, ki so skupaj z ostalimi ponudniki pridelkov in izdelkov Krasa, Brkinov, Kočanije in Košanske doline, popestrile praznično dogajanje. »ÄŒjšpe« so obiskovalcem predstavile večkrat nagrajeno nalogo in vse zamisli za popestritev »ÄŒjšpovih dnevov«. Zbirale so prijave za izbor »Miss ÄŒjšpa internacional«.

Otroci so lahko občudovali in pobarvali super junakinjo Super-čjšpo, ki v kriznih časih rešuje svet. Na stojnici je bilo veliko dobrot: palačinke s slivovo marmelado, slivova pita, suhe slive z gorgonzolo, slivova marmelada na kruhu in 100% slivov sok.

Mimoidoči so si lahko ogledali TV oglase, tiskane oglase in razglednice ter kolekcijo majčk z zanimivimi napisi. Na voljo so imeli tudi knjigo z recepti in sodelovali so lahko v nagradni igri. Za nagrado so si priborili zgošÄenko s himno-ÄŒešpesmljico.

Karin, Nika, Polona in Jana so uspešno uporabile številna orodja tržnega komuniciranja in jih učinkovito povezale v odmevno akcijo (s sloganom: ÄŒjšpe vseh dežel-združite se!). Za uspešen nastop so zaslužni tudi sponzorji (Fructal d.d., Občina Hrpelje-Kozina, brkinski ponudniki slivovih dobrot) in družinski člani .
Maja Prešeren, mentorica
 
< Nazaj   Naprej >