english italiano deutsch francais

Iskalnik

Dvakrat srebrni Natisni
petek, 07 maj 2010
Na državnem tekmovanju v znanju računovodstva smo dosegli dve srebrni priznanji.

Tudi letos smo na šoli v mesecu marcu organizirali šolsko tekmovanje v znanju računovodstva.

Dijaki ekonomske smeri so tekmovali na dveh nivojih, na osnovnem in višjem.

Na osnovni ravni so se tekmovanja udeležili dijaki ekonomske smeri. Na višjem nivoju pa so tekmovali dijaki zaključnih letnikov prav tako ekonomske smeri (2.EPTI in 4.ET).

Na vsaki ravni sta se dva najboljša dijaka udeležila državnega tekmovanja v Murski Soboti, ki je potekalo 16. aprila 2010.

Na osnovnem nivoju je Brigita Obreza dosegla srebrno priznanje. Tudi na višjem nivoju smo se dobro odrezali, saj je Larisa Mahnič dosegla prav tako srebrno priznanje. Kalčič Andreja je dobila priznanje za udeležbo na državnem tekmovanju v znanju računovodstva.

Glede na dosežene rezultate na naši šoli, se nam ni treba bati za podmladek na področju znanja računovodstva.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo in tudi v bodoče želimo še veliko uspehov.

Lucija Stanič Brezec, mentorica

 
< Nazaj   Naprej >