|
petek, 07 maj 2010 |
|
Na državnem tekmovanju v znanju raÄunovodstva smo dosegli dve srebrni priznanji.
Tudi letos smo na šoli v mesecu marcu organizirali šolsko tekmovanje v znanju raÄunovodstva.
Dijaki ekonomske smeri so tekmovali na dveh nivojih, na osnovnem in višjem.
Na osnovni ravni so se tekmovanja udeležili dijaki ekonomske smeri. Na višjem nivoju pa so tekmovali dijaki zakljuÄnih letnikov prav tako ekonomske smeri (2.EPTI in 4.ET).
Na vsaki ravni sta se dva najboljša dijaka udeležila državnega tekmovanja v Murski Soboti, ki je potekalo 16. aprila 2010.
Na osnovnem nivoju je Brigita Obreza dosegla srebrno priznanje. Tudi na višjem nivoju smo se dobro odrezali, saj je Larisa MahniÄ dosegla prav tako srebrno priznanje. KalÄiÄ Andreja je dobila priznanje za udeležbo na državnem tekmovanju v znanju raÄunovodstva.
Glede na dosežene rezultate na naši šoli, se nam ni treba bati za podmladek na podroÄju znanja raÄunovodstva.
Vsem tekmovalcem iskreno Äestitamo in tudi v bodoÄe želimo še veliko uspehov.
Lucija StaniÄ Brezec, mentorica |