english italiano deutsch francais

Iskalnik

Gostovanje turistične šole iz Pardubic Natisni
torek, 13 april 2010
Včeraj je v Slovenijo prispela skupina deklet s srednje turistične šole iz Pardubic. Na pobudo pobratenih občin Sežana in Pardubice naši šoli sodelujeta že od leta 2004.
V okviru razpisov Leonardo mobilnost vsako leto prijavijo projekt, v katerem naša šola nastopa kot gostiteljska organizacija.
Tudi dijaki naše šole so s sredstvi razpisa Leonardo mobilnost na ÄŒeško potovali dvakrat:
  • v šolskem letu 2005/06 s projektom Skupaj smo na Konju (proglašen za najboljši Leonardo projekt tistega leta),
  • v šol. letu 2008/09 s projektom Primerjava tržnih priložnosti slovenskega in moravskega krasa.
ÄŒeške dijakinje in prof. Ladislav Kalous so za dijake naše šole pripravili predstavitev Pardubic. Predstavili se bodo tretjo šolsko uro v predavalnici. Po predstavitvi se bodo udeležili svečane podelitve nagrad Dijaške oglaševalske scenene Slovenije v Kosovelovem domu, v sredo pa bodo sodelovali na tekmovanju Več znanja za več turizma v Celju.

Na predstavitev ste vabljeni predstavniki vseh razredov!

Maja Prešeren
 
< Nazaj   Naprej >