|
petek, 12 marec 2010 |
Snežno neurje se je v Äetrtek poleglo, naši možganÄki pa so kar viharili in viharili.
Ideje so se zakljuÄevale v izdelke, nekatere so še nastajale in uspelo nam je prijaviti kar nekaj oglasov na tekmovanje DOSS. Skupine so si med seboj pomagale, se navduševale nad domislicami ostalih in realizirale Äisto vse cilje. Še veÄ. Dobro nam je uspelo pokriti vse kategorije. Nastalo je nekaj TV oglasov, radijskih oglasov in najveÄ plakatov.
V dijaškem domu si nas bodo zapomnili po skakanju naokrog s fotoaparati in kamerami, po celodnevnem garanju v uÄilnici in seveda po akciji »ÄŒjšp«. Projektni teden s takšno ekipo -neprecenljivo. VeÄ v naslednjih dneh na šolski razstavi Spot po Spotu.
Maja Prešeren in Mojca Železnik Buda |