english italiano deutsch francais

Iskalnik

Zadnji dan na Spotu Natisni
petek, 12 marec 2010
Snežno neurje se je v četrtek poleglo, naši možgančki pa so kar viharili in viharili. Ideje so se zaključevale v izdelke, nekatere so še nastajale in uspelo nam je prijaviti kar nekaj oglasov na tekmovanje DOSS. Skupine so si med seboj pomagale, se navduševale nad domislicami ostalih in realizirale čisto vse cilje. Še več. Dobro nam je uspelo pokriti vse kategorije. Nastalo je nekaj TV oglasov, radijskih oglasov in največ plakatov.

 

V dijaškem domu si nas bodo zapomnili po skakanju naokrog s fotoaparati in kamerami, po celodnevnem garanju v učilnici in seveda po akciji »ÄŒjšp«. Projektni teden s takšno ekipo -neprecenljivo. Več v naslednjih dneh na šolski razstavi Spot po Spotu.

Maja Prešeren in Mojca Železnik Buda
 
< Nazaj   Naprej >